درباره آریا حساب

درباره ی شرکت آریا حساب

شرکت آریا حساب زنده رود (آریا سپهر سابق) در سال ۱۳۸۵ با هدف ارائه خدمات بروز حسابداری، مالی، حسابرسی و مالیاتی همراه با تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان کارآزموده فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت این مجموعه در ابتدا با تمرکز در حوزه ی پیمانکاری و تولیدی آغاز گردید. اما پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، هم‌زمان با تغییر شرایط اقتصادی و قوانین متعدد مالیاتی و از همه مهم تر افزایش نیاز های مالی شرکت ها ، آریا حساب خدمات خود را  به اصناف مختلف  از جمله شرکت های خدماتی ، خودرویی ، صنعتی، بازرگانی ، آموزشی و … به میزان چشمگیری گسترش داد، به طوری که در حال آریا حاضر حساب به بیش از 160 شرکت در حوزه های مختلف خدمات حسابداری و مالیاتی و مشاوره ای ارائه می کند و با جلب 95% رضایت مشتریان خود یکی از بزرگ‌ترین شرکت های حسابداری در اصفهان می باشد.

این رضایتمندی با جذب و به‌کارگیری کادر مجرب و متخصص در شرکت آریا حساب به دست آماده است. توانمندی کارشناسان مجرب و مدیران مالی آریا حساب کمک کرده است که این شرکت بتواند تعهد و تخصص خود را در اجرای سیستم ‏های مالی و مالیاتی شرکت ‏ها به اثبات برساند. ما در آریا حساب معتقدیم که هر چه ثبت صورت‏ها، رویدادهای مالی و روند مالی شرکت‏ ها به صورت کامل و با در نظر گرفتن کوچک‌ترین جزئیات به همراه استفاده از آیین نامه‏ ها و دستورالعمل های لازم لحاظ گردد، تمامی مباحث مالی و گزارش‌های مالی قابل استناد و مورد پذیرش قرار خواهد گرفت. در نهایت ، نتیجه ی سال های تلاش ما در آریا حساب ، عضویت رسمی و فعال در انجمن های حسابداران خبره ، مشاوران مدیریت ایران ، مدیران حرفه ایی اصفهان و ایران و همچنین انجمن شرکت ها و موسسات حسابداری حسابرسی استان اصفهان می باشد.

درباره آریاحسابهر کسب و کاری که قادر به مدریت هزینه های خود نباشد در برابری رکود اقتصادی آسیب پذیرتر بوده و زودتر از سایر رقبای خود به تعدیل نیروی انسانی وادار می شود، تعدیل نیرو علاوه بر اینکه بر روی روحیه  کارمندانی که در شرکت باقی می مانند تأثیر منفی دارد بر روی برند شرکت در بازار نیز تأثیر خوبی منفی خواهد گذاشت.بدون شک برای عبور از بحران اقتصادی حاکم بر جامعه ، کاهش هزینه ها تنها راه حل نیست ، بلکه مستلزم وجود مشاوران مالی و مالیاتی مجرب و متخصص جهت مدیریت منابع مالی و تخصیص بهینه آن به دلیل بهره وری صحیح در آینده می باشد.

اولویت ما ارائه خدماتی با کیفیت و کاربردی مناسب با درخواست مشتری است و این امر را رسالت آریا حساب می دانیم. مفتخریم که بتوانیم در این راه همراه شما باشیم.

فهرست